ID.Clinic Canlandırma Programı

20 olmanın ne kadar iyi hissettirdiğini hatırlıyor musun? Enerji, dayanıklılık, uyanıklık…İnsanların çoğunluğu, orta yaşlarda çarptıklarında ince fiziksel değişiklikleri fark etmeye başlar. Birçoğunun doğal yaşlanma süreci olarak adlandırdığı bu değişiklikler, insanlar 50’lerine, 60’larına ve 70’lerine ulaştıkça daha belirgin hale geliyor. Bu yaşa bağlı semptomlar çoğu zaman kişinin enerji, ruh hali, zihinsel keskinliği, uyku kalitesi, vücut kompozisyonu, kilo, ağrıları ve ağrıları ve cinsel fonksiyonu ile ilgilidir. Bireyselleştirilmiş tıbbi programlarla yaşlanma sürecini daha iyi hale getirmek mümkün mü? Cevap yankılanan bir "evet". Her ne kadar bir insanın hayatını uzatacak sihirli bir iksire sahip gibi baştan çıkarıcı vaatlerde bulunan bazı yaşlanma karşıtı yandaşları olsa da, yaşlanma karşıtı savunucuların çoğunluğu, müşterilerin “sağlık sürelerinin” uzatılmasında yatar. “yaşam süreleri” aksine, yaşam kalitesi. Başka bir deyişle, yaşlanma karşıtı destekçiler akıllı tıbbi müdahalelerle vücudun 40 yaşından sonra kaçınılmaz bir şekilde yokuş aşağı kayması gerekmediğine inanmaktadır. Bazıları, yerleşik ve daha yeni hastalık riski belirteçlerini proaktif bir plana dahil eden konsiyerj tipi hizmetleri olan yaklaşımlar vardır. hasta yönetimi. Yöntemler çeşitli programlar arasında farklılık gösterebilir, ancak hedefler müşterinin 'sağlık süresini' ve yaşam kalitesini optimize etme, yaşa bağlı hastalıklardan ve hastalıklardan kaçınma ve / veya geciktirme ve kronik tıbbi durumlardan herhangi birini tedavi etme; geleneksel tıp veya “Bütünleyici Tıp” yaklaşımı.

Yaşlanma karşıtı bir rüya gibi geliyor, ama aslında yaşlanma karşıtı terapi nasıl göründüğünüz ve nasıl hissettiğiniz konusunda büyük bir fark yaratabilir. Ünlülerin ve bazı ünlü insanların neden 60'larda, 70'lerde, hatta 80'lerde bu kadar genç göründüklerini hiç merak ettiniz mi? Geçmişte, özel yaşlanma karşıtı tedavi yalnızca Almanya'daki bazı özel kliniklerde enjeksiyon başına 22.000 $ (1960′s para birimi) maliyetinde, yalnızca çok zengin ve ünlü kişiler için uygun bir fiyata sunuluyordu - bu yüzden böyle harika bir tedavi ünlülerin sırrı.

Lahr'daki (Almanya) ID Klinik Canlandırma Kliniğinde, özellikle bedenin, zihnin ve ruhun yenilenmesine odaklanan yaşlanma karşıtı bir terapi olan Yaşlanma Karşıtı Gençleştirme, Canlandırma ve Gençlik Restorasyonu Programı'nı sunuyoruz. ID Clinic Anti-Aging programı (günlük tedavilerin 14 günü) şu anda Almanya ve İsviçre'de sunulan en kapsamlı ve en etkili anti-aging programlarından biridir.Anti-Ageing programımız 7-10 yıl daha genç görünmek ve daha genç görünmek isteyen insanlar için tasarlanmıştır. - Gençliklerini genişletmek, yaşam kalitesini iyileştirmek ve yaşlanmayı önemli ölçüde yavaşlatmakla ilgilenen kişiler için.

35 yaşından büyük herkes (kadın ve erkek) bu programdan büyük ölçüde faydalanabilir. Gençleştirme süreci genç görünmenize, stres ve yorgunluktan kurtulmanıza, sağlık ve yaşam sevincini yeniden kazanmanıza ve vücudunuzdaki tüm toksinleri temizlemenize yardımcı olur. Bu program bilimdeki son gelişmeleri kullanır, sağlığınız için etkili ve tamamen güvenlidir. İstenilen ve istikrarlı bir sonuç elde etmek için kısa bir süre için izin verir. Programın etkinliği, gençleşmenin, hücresel düzeyde, yüksek kaliteli ve benzersiz enjeksiyonlar ve detoksifikasyon prosedürleri yoluyla gerçekleşmesidir.İnsan vücudu, hepsi birleşik bir hücreden çoklu bölünme döngülerine geçtikten sonra ortaya çıkan bazı dört trilyon hücre içerir. Bu hücresel yenilenme süreci yaşam boyunca devam eder, çünkü yenileri eski ve zayıf hücrelerin yerini alır. Sağlıklı genç bireylerde hücre bölünmesi enerjik ve dengeli bir biyo-arazide düzenli olarak gerçekleşir. Ancak, biz yaşlandıkça, bu süreç yavaşlamaya başlar. Çok miktarda karbonhidrat (basit ve karmaşık - ikisi de tehlikelidir!), Gıda katkı maddeleri, biyolojik olarak yetişen sebzelerin tüketimindeki düşüş, ağır sigara içen yaşam stilleri, aşırı alkol tüketimi, hızlı tüketimimizden kaynaklanan stresin artması ile yanlış beslenme tempolu yaşamlar, kanserojen çözücülerle kirlilik, ağır metaller ve böcek ilaçları bu yenileme sürecini daha da fazla baskılama eğilimindedir. Sonuç olarak, erken yaşlanma eğilimindeyiz ve kronik dejeneratif hastalıklar ve hatta kanserle hasta olabiliriz.ID Clinic Anti aging programı, erken hücre ölümü veya belirli hücre tiplerinin hatalı çalışmasından ve vücudun bunları değiştirme veya geri yüklemedeki başarısızlıktan kaynaklanan dejeneratif hastalıkları tedavi etme imkanı sunar. ID Clinic Anti-aging programı, insan vücudundaki uyku hücrelerini uyandırmayı, böylece mevcut dokunun büyümesini ve fonksiyonunu stimüle etmeyi ve eski ve arızalı hücrelerin onarılmasını veya yenilenmesini amaçlar. Yaralı veya hastalıklı dokuların iyileşmesi ve yenilenmesi için gerekli tam bileşenleri sağlayabilir. Farmasötik ilaçların çoğu, belirli semptomları kısa bir süre içinde ve yalnızca alındıkları sürece bastırarak çalışırken, ID Clinic Anti-aging programı, vücudun kendi iyileşmesini ve canlandırıcı güçlerini teşvik eder ve uzun vadeli bir etki sağlar.Süre - 7-8 gün (+6 ay veya 12 ay evde yaşlanma karşıtı oral ve enjekte edilebilir takviyeler alır)Program şunları içerir: Aşağıdakiler dahil, vücudun fiziksel durumunun tam teşhisi:


 • Günlük doktor konsültasyonları,

 • Komple tarih alma ve fizik muayene,

 • Yaşlanma biyobelirteçlerinin ölçümü için özel teşhisler,

 • Kanın yaşlanma karşıtı analizi (kan kimyası, hematoloji kan testi, metabolik profil, hormonlar için kan testi),

 • Beyin yaşı için test,

 • Kan damarı yaşı testi,

 • Ağır metal yükünün ve diğer vücut toksik yükünün test edilmesi,

 • Diyabet / Kalp hastalığının erken teşhisi için metabolik sendrom testi,

 • Resimsel olarak kalbin zayıf / normal alanlarını kırmızı ve yeşil alan olarak gösteren Özel CardioSkan,

 • Erken yaşlanmanın risk faktörlerini test etmek,

 • Sinir sisteminin fonksiyonel durumunun değerlendirilmesi,

 • Vücudun stres düzeylerinin özel testlerle değerlendirilmesi.


Program tamamen cerrahi değildir ve her hasta için kişiselleştirilmiş aşağıdaki tedavilerin (enjeksiyon / damlama) en etkili kombinasyonundan oluşur:1) Alman Şelasyon Protokolü - çeşitli vücut organlarının (karaciğer, beyin, böbrekler, arterler, vb.) Tamamen derinlemesine temizlenmesi ve detoksifikasyonu için2) Alman Oksidasyon tedavisi - O2 ve CO2 seviyelerini 25 yaşındaki (ideal yaş) vücut seviyelerine getirmek. Yaşlanma ile birlikte insan vücudunun bazal (istirahatta) oksijen ve karbondioksit seviyeleri dengesizleşir ve bu da tüm hücreleri olumsuz etkiler.3) İmmün terapi - bağışıklık sisteminin güçlü bir şekilde uyarılması için. Bağışıklık sisteminin zayıflaması (vücudun enfeksiyonlara ve kansere karşı direnç kapasitesi) yaşlanma sürecini büyük ölçüde hızlandırır.4) Mikro besinlerin ve vücudun optimum çalışması için hayati öneme sahip anti oksidanların takviyesi için “Anti-Age” kokteyllerinin intravenöz enjeksiyonları ve damlamaları.5) “Cyto-rejuvene” terapisi - Hollywood yıldızlarının ve ünlülerinin “Güzellik sırrı” - vücudun iç organlarının yenilenmesi için. Biyolojik olarak aktif rejeneratif enjeksiyonlar, her hasta için özel talep üzerine GMP ve Güney Almanya'da devlet onaylı özel bir laboratuarda üretilir.6) ATP optimizasyon terapisi - Adenozin Trifosfat (ATP), yaşamın “moleküler enerji para birimi” dir. Yapmamız gereken enerjiyi depolayan, yaptığımız her şeyle ilgili olan yüksek enerjili moleküldür. Yaşlanma süreci (özellikle 35 yıl sonra) vücudumuzdaki ATP depolarını önemli ölçüde azaltır.7) Kanın lazer canlandırılması - Tıpta bugün bile Rusya ve Almanya'da uygulanan, tıpta Sovyet (Rus) inovasyonu. Bu terapi vücudumuzdaki Superoksit Dismutaz (SoD) seviyelerini önemli ölçüde arttırır. SoD kilit bir antioksidan rolü sunar ve hemen hemen tüm hücrelerde son derece önemli bir antioksidan savunmadır.8) Bireysel Yaşlanma Karşıtı beslenme programının geliştirilmesi ve kişisel antioksidanların, vitaminlerin, minerallerin, yaşlanma sürecinin% 50 oranında yavaşlatılması ve tersine çevrilmesi için iz elementlerin seçimi.ID Clinic Anti-Aging programından sonra neler beklenir? Hastalar aşağıdakileri bildirir:


 • Genç hissetmenin genel bir hissi

 • Ellerde ve ayaklarda kan dolaşımında iyileşme

 • Düşük kan basıncı

 • Geliştirilmiş cinsel dürtü ve potansiyel

 • Cinsel işlev bozukluğundan kurtulma

 • Göğüs sıkılaştırma

 • Menopoz semptomlarından kurtulma

 • Menopoz Öncesi sendromdan kurtulma

 • Cilt daha genç ve nemli görünüyor

 • Leke aydınlatılması ve yüz pigmentasyonu

 • Yüzdeki gözeneklerin arıtılması ve cilde taze bir parlaklık

 • Cilt elastikiyeti ve kalınlığı iyileştirildi

 • Kırışıklıklar azaltılır

 • Uyku kalitesinin iyileştirilmesi

 • Sindirim iyileştirilmesi

 • Bağışıklık sisteminde iyileşme

 • Uyanık ve uyanık olma hissi

 • Daha yüksek enerji seviyeleri

 • Eklem esnekliği ve çeviklikte artış

 • Ağırlıkta azalma

 • Kan parametrelerinin iyileştirilmesi

 • Tekrar yaşadığımı hissetmek

 • Geliştirilmiş bellek tutma


ID Clinic Cyto-rejuvene tedavisi, uzun ve güvenilir bir geçmişe ve onurlu bir geleneğe sahip, bilimsel olarak kanıtlanmış hücre tedavisine dayanmaktadır.Hücre tedavisi binlerce yıla kadar uzanıyor. En eski korunmuş tıbbi belge olan 1552 B.C.'de yazılmış olan Eber Papirüs, insan canlılığını artırmak için hayvan organlarının tıbbi preparatlarını önermiştir. İsviçreli Prof. Dr. Paul Niehans, 1931 yılında Hücre Terapisini enjeksiyon formunda resmen icat etti. Papa Pius XII, Dr. Paul Niehans'ı Papalık Bilimler Akademisi'ne hale getirerek tedaviyi çok memnun etti ve onu Sir Alexander Fleming'in halefi yaptı. , penisilin keşfi. Son 80 yılda, Charlie Chaplin, Başkan Eisenhower, Winston Churchill, Charles De Gaulle ve ünlü modeller ve aktörler gibi ünlüler, görünüşlerini, canlılıklarını, sağlıklarını ve sağlıklarını iyileştirmek amacıyla Hücre Terapisi almak için Avrupa Gençleştirme Kliniklerini sık sık ziyaret etti. Sito-gençleştirici terapisi tamamen doğal ve tamamen güvenlidir. Hormon tedavisine dayanan diğer yaşlanma karşıtı ürünlerin çoğunun aksine, Cyto-rejuvene tedavisi tamamen hormon içermez ve size yapay hormonları (doğal hormon üretiminizi etkilemeyecek) sağlamaz. Sito-gençleştirici terapisi ayrıca protein içermez, bu nedenle alerji riski yoktur; yabancı cisim olarak tanınması ve bağışıklık sisteminizin saldırması ihtimali önemsiz olduğu için. Sito-gençleştirici terapisi klinik olarak test edilmiş ve FDA onaylıdır ve diğer vitaminler veya besin takviyeleri ile birlikte kullanılabilir.Almanya'da yaşlanma karşıtı tedaviler, biyolojik, doğal, farmasötik olmayan ve cerrahi olmayan oldukları için son 70 yıldan beri tedavi rejimlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Son derece çok yönlüdürler ve çok çeşitli bozukluklar için kullanılabilirler. Bu alandaki araştırmaların çoğu Avrupa'da, özellikle Almanya'da yapıldığından, mevcut bilgilerin çoğu İngilizce olarak yayınlanmamıştır.